top of page

Úvodní představení

Aktualizováno: 1. 12. 2023

Vážení čtenáři,

 

na základě Vašich přání a poptávky jsem se rozhodla rozšířit svou odbornost i o oblast realit. Úspěšně jsem složila zkoušku realitního makléře a jsem připravena Vám poskytovat kvalitní služby nejen v dosavadní oblasti financí, ale i při prodeji, pronájmu nebo hledání nových nemovitostí.


Pomohu Vám:


  • Prodej Vaší nemovitosti: Pokud zvažujete prodej své nemovitosti, mohu Vám nabídnout kompletní podporu od ocenění, přes právní servis, až po předání nemovitostí a přepsání energií. 

  • Pronájem Vaší nemovitosti: Mým cílem je najít pro Vaši nemovitost vhodného a spolehlivého nájemce. Prověřím každého zájemce a zajistím kompletní administrativu související s pronájmem, včetně sestavení nájemní smlouvy a předání klíčů novému nájemci.

  • Hledání nové nemovitosti: Pokud hledáte nový domov či investiční příležitost, budu s Vámi pracovat individuálně, abychom identifikovali Vaše potřeby a našli nemovitost, která bude perfektně odpovídat Vašim představám.


Jak mě můžete kontaktovat?


Jsem zde, abych Vám byla nápomocná při každém kroku. Pro bližší informace či konzultaci mě můžete kontaktovat na telefonu +420 603 455 453 nebo e-mailu michaela@mzetreality.cz.  Více detailů najdete na mzetreality.cz.

 

Budu se těšit na možnost spolupracovat s Vámi a pomoci Vám dosáhnout Vašich realitních cílů.

 

Děkuji za Vaši důvěru a těším se na společné projekty v této nové oblasti!🏠

37 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Přihlaste se k odběru novinek!

Děkujeme, že jste se přihlásili!

bottom of page