top of page

Jak pracuji?

Je to jednoduché! Spolupráce se mnou v desti krocích:

První schůzka a seznámení

Tento první krok je o vzájemném poznání se, budování vzájemné důvěry a porozumění. Na naší první schůzce si v klidu popovídáme o vašich představách, plánech a potřebách. Budu naslouchat vašemu příběhu a poznám vaši nemovitost, abych mohla poskytnout řešení přesně šité na míru vašim požadavkům. Já vás seznámím s mým stylem práce, postupy a podmínkami výhradní spolupráce. Je to základ pro úspěšnou realizaci celého procesu.

2

Analýza trhu 

V této fázi se ponořím do důkladného prozkoumání trhu, abych získala nejaktuálnější data a tržní trendy. Provedu analýzu podobných nemovitostí, cenových trendů a poptávky. Pro získávání informací využívám zdroje jako katastr nemovitostí, ekonomické prognózy nebo realitní weby. Tento krok nám zajistí, že budeme mít jasnou strategii pro stanovení ceny.

3

Stanovení ceny

Stanovení správné ceny je klíčové pro přilákání zájemců a dosažení optimálního výsledku v požadovaném čase. Na základě výsledků analýzy trhu stanovám cenu, která nejlépe odráží hodnotu vaší nemovitosti a současně respektuje tržní podmínky. Tento krok je důležitý pro rychlý a úspěšný prodej.

4

Druhá schůzka a prezentace strategie

Na naší další schůzce vám představím kompletní prodejní strategii a jednotlivé akční kroky. Projdeme si marketing, prezentaci nemovitosti, organizaci prohlídek a další klíčové aspekty. Tato strategie je navržena a ušita na míru tak, aby vyzdvihla jedinečnost vaší nemovitosti a maximalizovala šance na úspěch.

5

Uzavření smlouvy o výhradním zastoupení

Tento krok oficiálně zpečetí naši spolupráci a je důkazem vzájemného závazku k dosažení vašeho cíle – prodeje nemovitosti. Smlouva o výhradním zastoupení zajišťuje, že budu jediným zprostředkovatelem prodeje vaší nemovitosti, což mi umožňuje věnovat se vašemu případu s maximálním nasazením a plnou pozorností.

6

Prezentace nemovitosti – klíče k

úspěšnému prodeji

Má strategie pro prezentaci nemovitosti je postavena na pečlivě sestaveném plánu, který zajistí, že váš domov zaujme na první pohled. Od dokonalého homestagingu či fotostagingu, přes vytvoření webu nemovitosti, 2D nebo 3D půdorysů, okouzlujících fotografií a videí, až po výrobu působivých marketingových materiálů a organizaci nezapomenutelných prohlídek – každý krok je navržen tak, aby maximálně zvýšil zájem kupujících a dosáhl pro vás nejlepší možné ceny.

7

Propagace na sociálních sítích

Využiji širokou paletu nástrojů sociálních médií, aby vaše nemovitost dosáhla co nejširšího počtu správných zájemců. Od cílených reklam po atraktivní příspěvky, které vzbuzují zájem. Sociální média jsou silným nástrojem, který pomůže zviditelnit vaši nemovitost v krátkém čase.

8

Organizace a vedení prohlídek nemovitosti

Každá prohlídka je pro mě důležitá a je příležitostí, jak ukázat nemovitost v nejlepším světle. S detailním přístupem a znalostí všech aspektů vašeho domova zajistím, že potenciální kupci dostanou komplexní a pozitivní zážitek. Pravidelně vás budu informovat o průběhu prodeje.

9

Uzavření kupní smlouvy a právní služby

V této fázi jsem připraven poskytnout kompletní právní podporu a zajistit, aby byly všechny dokumenty připraveny správně a včas. Od uzavření rezervační smlouvy, kupní smlouvy až po řešení veškerých právních formalit. Spolupracuji s právníky specializující se na prodej nemovitostí. Díky tomu se postarám o hladký průběh a zajistím, že budete mít klidnou mysl.

10

Předání nemovitosti a převod energií

Zajistím, aby závěrečný krok procesu prodeje – předání nemovitosti a převod energií – proběhl hladce a efektivně. Tento okamžik je důležitý jak pro vás, tak pro nového majitele, a já Vám stojím po boku nebo se postarám o to, aby vše bylo zorganizováno s ohledem na vaše potřeby a přání.

Podtránka jak pracuji
bottom of page