top of page

Jak pracuji?

Je to jednoduché! Spolupráce se mnou v šesti krocích:

První schůzka a pochopení Vašich potřeb

Naším prvním krokem bude setkání, na kterém naslouchám vašim přáním a požadavkům. Toto je klíčové pro porozumění vašim očekáváním a pro nalezení ideální nemovitosti pro Váš nový domov nebo investici.

2

Analýza trhu a výběr nemovitostí

Na základě vašich požadavků vyhledám vhodné nemovitosti, provedu předvýběr a pravidelně vás informuji o současném stavu. Domlouvám prohlídky s prodávajícími a doprovázím vás během nich.

3

Komplexní analýza nemovitostí

Prověřím právní, technický a ekonomický stav nemovitosti, abychom měli jistotu, že vaše investice je bezpečná a v souladu s vašimi očekáváními.

  • Právní stav nemovitosti: Ověřím za vás informace, abyste měli jistotu, že kupujete nemovitost od skutečného vlastníka a bez právních komplikací a právních vad. Případně poradím, zařídím, pokud bude možnost tyto právní vady napravit.

  • Přístupové cesty a infrastruktura: Zajistím, aby vaše nová nemovitost byla snadno přístupná a prověřím možnosti připojení k veřejným sítím

  • Technický stav nemovitosti: Vyhodnotím technický stav nemovitosti, případně zařídím odborné posouzení. Provedu za vás analýzu povodňových map a geologického rozboru

  • Ekonomický stav nemovitosti: Zjistím reálné náklady na bydlení. Ověřím plány a hospodaření SVJ či bytového družstva

  • Lokalita a její výhody: Poradím vám s výběrem lokality, která splní vaše očekávání od života v novém domově. Prověřím územní plán a možnosti výstavby: Pomůžu vám zjistit, ověřit a vyhledat v patřičných dokumentech, zda je váš vybraný pozemek vhodný pro výstavbu domu vašich snů.

4

Právní služby

Koupě nemovitostí bývá často největší finanční transakcí ve Vašem životě, Váš klid a bezpečí jsou pro mě na prvním místě. Jsem připravena vám poskytnout kompletní právní podporu. Spolupracuji s právníky specializující se na koupi a prodej nemovitostí. Postarám se tak o hladký průběh a zajistím, že budete mít klid na duši a že veškeré dokumenty, které vám budou předloženy a které podepisujete, od rezervační smlouvy až po kupní, budou vyvážené a v pořádku.

5

Finanční služby

S mými 15 lety zkušeností v oblasti finančního zprostředkování vám nabízím podporu při celém finančním plánování a vyhledání nejvýhodnějších možností financování. Nabízím individuální přístup a profesionální poradenství, díky kterému celý proces a finanční tok této transakce zjednodušíme a urychlíme. Můj cíl je zajistit, aby váš prodej byl co nejefektivnější a ekonomicky výhodný.

6

Předání nemovitosti a převod energií

Zajistím, aby finální předání nemovitosti proběhlo hladce a bez komplikací, abyste mohli začít novou kapitolu ve vašem novém domově. Každý krok tohoto procesu je navržen tak, aby zajistil vaši spokojenost a bezpečí. Pokud hledáte partnera, který vám pomůže najít a získat nemovitost vašich snů, jsem zde pro vás. Ozvěte se mi a začněme společně tuto cestu.

Podtránka jak pracuji
bottom of page