top of page

Propagace

Vaše nemovitost si zaslouží být vidět. S láskou a péčí ji představím světu prostřednictvím profesionální webové prezentace, inovativních a kreativních reklamních kampaní, které zaujmou a osloví. Nechybí tak ani homestaging/fotostaging, 2D/3D vizualizace či 3D scany. Společně vytvoříme poutavý příběh, který zaujme a přiláká ty pravé zájemce.

Homestaging/Fotostaging

Proměníme váš domov v místo, kde si každý přeje žít. Využívám profesionální homestaging, který zdůrazní krásu a potenciál vaší nemovitosti. Každý koutek bude zářit a přitahovat zájemce, aby se zamilovali do vašeho domova, jakmile jej uvidí. Jsou to právě detaily, které mnohdy rozhodnou o realizaci obchodu.

2

Právní příprava nemovitosti

Starám se o veškerou přípravu vaší nemovitosti, abyste neměli žádné starosti. Od zajištění průkazu energetické náročnosti budovy (PENB) až po veškeré potřebné dokumentace, které jsou nezbytné pro hladký a bezproblémový průběh prodeje. Ověřím právní stav vaší nemovitosti, obstarám aktuální list vlastnictví, abychom se ujistili, že vaše nemovitost netrpí nějakým omezením, zatížením, tzv. „právní vadou“ Můžete se spolehnout na mou expertní péči a detailní znalosti, díky kterým bude váš prodej nemovitosti nejen rychlý, ale i naprosto bezpečný a v souladu s

právními předpisy.

3

Technická příprava nemovitosti

Zajistím, aby vaše nemovitost byla v technické dokonalosti před prodejem. Od drobných oprav až po důkladné úpravy se postarám o každý detail, tak aby se vaše nemovitost prezentovala v nejlepším světle a přilákala ty nejlepší nabídky.

4

Videoprohlídka

Přiblížím vaši nemovitost kupcům, i když jsou daleko. S pomocí profesionálních videoprohlídek umožním zájemcům prozkoumat každý kout vašeho domova pohodlně z jejich obývacího pokoje, čímž vytvořím silný emocionální vztah ještě před fyzickou návštěvou. Díky placené reklamě na Facebooku a Youtube kanálu tak dostaneme vaši nemovitost na obrazovky většímu počtu cílových zákazníků.

5

2D a 3D vizualizace

Pomocí nejmodernějších 2D a 3D vizualizací předvedu potenciál vaší nemovitosti v plné kráse. Tyto vizualizace pomáhají kupujícím představit si život ve vašem domově a vidět nekonečné možnosti, jak si jej mohou upravit k obrazu svému. Půdorysy jsou dnes základem prezentace každé nemovitosti.

6

3D sken

S nejnovější technologií 3D skenování poskytnu zájemcům dokonalý pohled na vaši nemovitost. Tato technika umožňuje kupujícím procházet vaším domovem virtuálně, prozkoumávat každý prostor a cítit se, jako by tam už opravdu žili.

7

Dron

Často používané přísloví „Vidět věci z ptačí perspektivy“ zasahuje i do oblasti realitního světa. Díky profesionálním dronovým záběrům vám poskytnu úplně novou perspektivu vaší nemovitosti. Tyto záběry ukáží váš domov v celé jeho kráse a okolní krajinu, což dodává úžasnou vizuální hloubku a přitahuje pozornost. Dronové záběry umožňují kupujícím ocenit nejen samotnou nemovitost, ale i její jedinečnou polohu a okolí.

8

Reklama na sociálních sítích

Využiji sílu sociálních médií k oslovení širokého spektra potenciálních kupců. Kreativní a cílená reklama na sociálních sítích je dnes nejrychlejší způsob, jak vaše nemovitost zaujme a osloví správné lidi, kteří hledají právě takový domov, jako je ten váš.

Podsránka prodejí strategie kotva
Podstránka propagce
bottom of page