top of page

Rekreační dům v Třebeli

Ideální pro milovníky klidu, venkovské atmosféry a aktivního odpočinku

532 m²

140 m²

128 m²

80 m²

Plocha pozemku

Zastavěná plocha

Podlahová plocha

Užitná plocha

Videoprohlídka

Galerie

Rekreační dům v Třebeli, obec Černošín

Ideální pro milovníky klidu, venkovské atmosféry a aktivního odpočinku

Hledáte místo, kde si po celotýdenním shonu a pracovním nasazení chcete odpočinout, kde je božský klid, načerpáte novou energii na další týden a užijete si aktivní odpočinek? Tento rekreační dům v malebné vesnici Třebeli, obec Černošín, je přesně pro vás. Nabízí jedinečnou kombinaci vesnického kouzla a úchvatné přírody, ideální pro rodiny, kutily a milovníky zahradničení a houbaření.

Základní vybavení

Tento rekreační dům je připojen na obecní vodovod a septik s kapacitou 6 kubíků. Teplou vodu zajistí bojler, k dispozici je také TV Skylink a internet. Elektrické rozvody jsou v mědi (220, 380). V přízemí domu se nachází zádveří, hala s kamny a jídelním stolem, koupelna s toaletou, kuchyně s vařičem, troubou a suchou spíží, sklepem, garáží a dílnou. V patře je hala, dvě ložnice a dvě mansardy. Dům je vhodný k rekonstrukci, což vám dává možnost přizpůsobit si ho podle vlastních představ a potřeb.

Oáza klidu a relaxace

Dům se nachází v lokalitě obklopené hlubokými lesy, což zajišťuje čistý vzduch a absolutní klid. Zahrada je ideální pro zahradníky, kteří zde mohou pěstovat různé rostliny, kterým se zde díky skvělým podmínkám daří a užívat si kontaktu s přírodou. Garáž s dílnou nabízí velké zázemí pro kutily. Chladný klenutý sklep je možné přeměnit na vinný sklípek, což je ideální pro posezení s přáteli. Štíty domu čekají na nátěr barvy podle vašich představ. V patře je mansarda, kterou si můžete dokončit podle vlastních potřeb. Pro další prostory je možné upravit půdu.

Využití a lokalita

Majitelé dům plnohodnotně užívali od jara do podzimu, ale pobyt je možný i v zimě díky kamnům, která efektivně vytopí celý dům. Kamenná konstrukce domu zajišťuje, že v zimě drží teplo a v létě poskytuje příjemný chlad.

Třebel je malebná a klidná vesnice, obklopená přírodními krásami a lesy plnými hub. Vesnice není průjezdná, a tak je zde ticho a klid. Lokalita nabízí autentickou atmosféru s tradičním venkovským charakterem, ideální pro aktivní odpočinek a kontakt s přírodou s velkou možností cyklo a pěších stezek. Třebel je ideální místo pro rodiny, kde děti mohou trávit čas venku na čerstvém vzduchu, místo aby seděly u počítače.

Vzdálenosti do měst a obcí:

  • Černošín: 3,5 km (restaurace, hospoda, pošta, muzeum, škola, školka, potraviny)

  • Planá: 11 minut (12 km) – nejbližší obchodní centrum

  • Stříbro: 15 minut (15 km) – Lidl, Penny, muzeum, hornický skanzen

  • Plzeň: 35 minut (47 km)

  • Tachov: 20 minut (22 km)

  • Mariánské Lázně: 25 minut (25 km) – koupaliště

  • Rozvadov: 35 minut (55km do Německa)

 

Tento dům v Třebeli je skvělou investicí pro ty, kteří hledají klidné místo s možnostmi pro aktivní odpočinek. Skvělá atmosféra a přátelské venkovské prostředí nabízejí ideální podmínky pro relaxaci a únik od městského shonu. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost stát se součástí historie a užívat si krásy českého venkova.

Kontaktujte mě pro více informací a prohlídku této jedinečné nemovitosti!

Třebel

CENA

1 800 000 Kč

Kontaktujte mě a nemovitost

Domluvme si
společně prohlídku

+420 603 455 453

Kde mě najdete?

Starochodovská 1360/78

149 00 Praha 11

Na Vaši zprávu odpovím co nejdříve.

bottom of page