top of page
Služby

Our Services

NABÍZENÉ SLUŽBY PRO KUPUJÍCÍ

Komplexní realitní servis při prodeji i koupi nemovitosti.

ASISTENCE PŘI KOUPI NEMOVITOSTI

Hledáte svůj vysněný domov nebo investiční nemovitost? Ať už hledáte ideální nemovitost, nebo jste ji již našli a potřebujete pomoci s celým procesem nebo dílčími kroky, jsem zde, abych vám usnadnila cestu. Z mé strany můžete očekávat nejen důkladné poradenství, ale i osobní přístup a podporu, které transformují složitý proces koupě nemovitosti na příjemný a bezpečný zážitek.

V ČEM VÁM MOHU POMOCI?

 

 1. Důkladné pochopení vašich potřeb: Naslouchám vašim přáním a požadavkům, abych mohla najít nemovitost, která dokonale odpovídá vašim představám o ideálním domově nebo investici.
   

 2. Znalost trhu a přístup k nemovitostem: Mám přístup k široké nabídce nemovitostí, včetně těch, které nejsou veřejně inzerovány. Díky znalosti lokálního trhu mohu rychle identifikovat nemovitosti, které splňují vaše kritéria.
   

 3. Vyjednávání o ceně: Díky zkušenostem a znalostí realitního trhu můžeme mít v ruce munici pro získání lepší ceny a podmínek koupě.
   

 4. Právní a finanční asistence: Nabízím kompletní právní a finanční podporu, od přípravy a kontroly smluv po poradenství v oblasti financování a hypoték.
   

 5. Řešení byrokracie a administrativy: Zabývám se veškerou administrativou a papírováním, abyste se mohli soustředit na důležitější věci a nemuseli se zatěžovat složitostmi procesu.
   

 6. Podpora a poradenství: Během celého procesu koupě jsem vám k dispozici pro podporu, poradenství a odpovědi na vaše dotazy.
   

 7. Prověření nemovitosti: Prověřím fyzický, právní a ekonomický stav nemovitosti, abychom předešli jakýmkoliv nepříjemným překvapením po koupi.
   

 8. Úspora času a snížení stresu: S mými službami ušetříte čas a snížíte stres, což vám umožní se soustředit na vaše osobní a profesionální záležitosti.

Analýza trhu a výběr nemovitostí

Anlýza trhu

Na základě vašich požadavků vyhledám vhodné nemovitosti, provedu předvýběr a pravidelně vás informuji o současném stavu. Domlouvám prohlídky s prodávajícími a doprovázím vás během nich.

7.jpg

Analýza nemovitosti

Nový dům
Analýza nemovitosti

Prověřím právní, technický a ekonomický stav nemovitosti, abychom měli jistotu, že vaše investice je bezpečná a v souladu s vašimi očekáváními.

Právní služby
8.png

Právní služby

Koupě nemovitostí bývá často největší finanční transakcí ve Vašem životě, Váš klid a bezpečí jsou pro mě na prvním místě. Jsem připravena vám poskytnout kompletní právní podporu. Spolupracuji s právníky specializující se na koupi a prodej nemovitostí. Postarám se tak o hladký průběh a zajistím, že budete mít klid na duši a že veškeré dokumenty, které vám budou předloženy a které podepisujete, od rezervační smlouvy až po kupní, budou vyvážené a v pořádku.

Finanční služby
9.jpg

S mými 15 lety zkušeností v oblasti finančního zprostředkování vám nabízím podporu při celém finančním plánování a vyhledání nejvýhodnějších možností financování. Nabízím individuální přístup a profesionální poradenství, díky kterému celý proces a finanční tok této transakce zjednodušíme a urychlíme. Můj cíl je zajistit, aby váš prodej byl co nejefektivnější a ekonomicky výhodný.

Finanční služby

Předáí
8.jpg

Zajistím, aby finální předání nemovitosti proběhlo hladce a bez komplikací, abyste mohli začít novou kapitolu ve vašem novém domově. Každý krok tohoto procesu je navržen tak, aby zajistil vaši spokojenost a bezpečí. Pokud hledáte partnera, který vám pomůže najít a získat nemovitost vašich snů, jsem zde pro vás. Ozvěte se mi a začněme společně tuto cestu.

Předání nemovitosti

Prace
10.jpg

Přečtěte si, jak pracuji v šesti krocích.

Jak pracuji?

bottom of page